SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W SKLEPIE STACJONARNYM – BONARKA

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej.
Głównie tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.
Poszukujemy osoby do naszego punktu sprzedaży (wyspa) w galerii handlowej Bonarka. Idealny kandydat to osoba, która lubi pracę z ludźmi, kontakt bezpośredni z klientem nie stanowi dla niej problemu. Dobrze jeśli interesuje się elektroniką użytkową i chce się rozwijać w sprzedaży, jest otwarta, pozytywnie nastawiona i pogodna. Jeśli opis pasuje do Ciebie to może właśnie Ciebie poszukujemy!

Do głównych obowiązków należeć będzie:
– bezpośrednia obsługa Klienta,
– telefoniczna (odbieranie telefonu) i mailowa (odpowiadanie na pytania dotyczące asortymentu) obsługa Klienta,
– prowadzenie rozmów przez komunikator internetowy (czat),
– nadzorowanie i rejestrację zamówień,
– dbanie o stany magazynowe,

Od idealnego Kandydata oczekujemy:
– doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane,
– znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (umożliwiającym obsługę Klienta)
– zaangażowania,
– pełnej dyspozycyjności (godziny ustalone wg grafiku – punkt otwarty jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia galerii),
– znajomości technik sprzedaży oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientem będzie dodatkowym atutem,
– wysokiej kultury osobistej,

Oferujemy:
– umowę o pracę lub umowę zlecenie,
– atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
– prywatną opiekę medyczną, multisport,ubezpieczenie na życie,
– unikalną atmosferę w pracy:),
– zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
– ogromne możliwości rozwoju wewnątrz firmy,

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Informujemy, że Administratorem danych jest Paweł Ochyński CSG z siedzibą w Krakowie, przy ul. Szymona Szymonowica 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.