SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W SKLEPIE STACJONARNYM – AL.SŁOWACKIEGO

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej.
Głównie tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.
Poszukujemy osoby do naszego punktu sprzedaży przy Al. Słowackiego . Idealny kandydat to osoba, która lubi pracę z ludzmi, kontakt bespośredni z klientem nie stanowi dla niej problemu. Dobrze jeśli interesuje się elektroniką użytkową i chce się rozwijać w sprzedaży. Jest otwarta, pozytywnie nastawiona i pogodna. Jeśli opis pasuje do Ciebie to może właśnie Ciebie poszukujemy!

Do głównych obowiązków należeć będzie:
– bezpośrednia obsługa Klienta
– telefoniczna (odbieranie telefonu) i mailowa (odpowiadanie na pytania dotyczące asortymentu) obsługa Klienta
– prowadzenie rozmów przez komunikator inetrnetowy (czat)
– nadzorowanie i rejestrację zamówień
– dbanie o stany magazynowe

Od idealnego Kandydata oczekujemy:
– doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane
– zaangażowania
– wysokiej kultury osobistej
– pełnej dyspozycyjności (godziny ustalone wg grafiku – punkt otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00)-pracujemy na zmiany
– znajomości technik sprzedaży oraz utrzymywania dobrych relacji z Klientem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– umowę o pracę lub umowę zlecenie
– atrakcyjne wynagrodznie + premie
– prywatną opiekę medyczną
– unikalną atmosferę w pracy:)
– zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Informujemy, że Administratorem danych jest Paweł Ochyński CSG z siedzibą w Krakowie, przy ul. Szymona Szymonowica 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.