Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej. Głównie tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.
Poszukujemy osób, które będą razem z nami współtworzyły tę ciągle trwającą mobilną rewolucję i rozwijały markę Green Cell. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Ekspert oferty on-line (e-commerce)

Zapraszamy do aplikowania osoby, które fascynują się grą słów przy wyborze produktu z opisu oferty, są skrupulatne i czują sprzedaż inetrenetową, chcą mieć realny wpływ na zwiększanie sprzedaży on-line w naszej firmie.

Do głównych obowiązków Specjalisty ds. oferty online należeć będą:
– obsługa back office sklepu internetowego oraz aukcji internetowych;
– zarządzanie ofertą handlową w serwisie (aktualizacja cen produktów z portfolio, wystawianie nowych produktów);
– uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem sklepu;
– zwiększanie sprzedaży i konwersji;
– automatyzacja procesów sprzedażowych;
– analiza danych sprzedażowych;

Od idealnego Kandydata oczekujemy:
– doświadczenia w sprzedaży internetowej;
– umiejętności tworzenia i aktualizacji oferty w sklepie internetowym (tworzenie opisów produktów, rozumienie zasad wpływających na widoczność oferty w internecie);
– umiejętności analizy trendów rynkowych (konkurencji, potrzeb konsumentów) i tworzenia na tej podstawie planów mających na celu wzrost konwersji i sprzedaży;
– pasji do nowych technologii i elektroniki użytkowej;

Oferujemy:
– umowę o pracę lub współpracę w oparciu o umowę zlecenie w prężnie rozwijającej się firmie Green Cell, w pełnym wymiarze godzin;
– wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii;
– możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach;
– nieformalne relacje i super atmosferę w pracy typową dla środowiska start-upów;
– super atmosferę w pracy;
– rozwinięty pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, multisport, ubezpieczenie na życie;
– imprezy integracyjne;
– spotkania po pracy ( oczywiście tylko dla chętnych:) );

Informujemy, że Administratorem danych jest Paweł Ochyński CSG Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, przy ul. Kalwaryjskiej 33. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Szczegóły dotyczące Polityki prywatności dla Kandydatów znajdziesz tutaj.